Speakers Office

Executive Education

Masters&Robots

HRevolution

O nas

Digital University

Upgrade Your Mindset

Digital University to wiodąca organizacja edukacyjna w Polsce, oferująca liderom rynku doświadczenie edukacyjne na poziomie światowym oraz dogłębną wiedzę w dziedzinie cyfrowej transformacji i budowania cyfrowego sposobu myślenia.  Jej beneficjentami są przedsiębiorcy i ludzie biznesu, zawodowo zainteresowani cyfrową transformacją oraz dzieci i młodzież, które poznają świat najnowszych technologii i rozwiązań zmieniających codzienne życie. Digital University wspiera rozwój umiejętności i kompetencji cyfrowych zgodnie z najnowszymi światowymi trendami technologicznymi.

Kim jesteśmy?

OSTATNIE WPISY

Content Hub

Aktualności

Digital Transformation Expert

Weź udział w pierwszym poziomie kursu Digital Transformation Expert i rozwiń swoje kompetencje cyfrowe.

Future Is
Managable

Wiedza i inspiracja, których twoja organizacja potrzebuje, aby być gotową na przyszłość. Skorzystaj z wiedzy ekspertów Speakers Office!

Edukacja pracowników w czasach COVID

Pobierz raport aby odkryć, jakiego rodzaju wiedzy obecnie potrzebują pracownicy.

DIGITAL UNIVERSITY

Zapoznaj się
z naszą ofertą

Wnosimy do Polski globalne perspektywy w zakresie transformacji cyfrowej.
Speakers Office
Executive Education
SingularityU Warsaw Chapter
Fundacja

Speakers Office

Speakers Office to źródło najwyższej jakości, międzynarodowej wiedzy, edukacji i inspiracji w obszarze nowych technologii, transformacji cyfrowej i innowacji. Reprezentujemy na polskim rynku najlepszych światowych prelegentów, charyzmatycznych mówców, wpływowych liderów, naukowców z najlepszych uczelni na świecie, globalnych ekspertów i przedsiębiorców.

W naszym portfolio znajduje się ponad 200 mówców, polskich i zagranicznych ekspertów w dziedzinie przeprowadzania transformacji cyfrowej, przyszłości rynku pracy, sztucznej inteligencji, innowacyjności, przyszłości rynku zdrowia i medycyny, transhumanizmu, robotyki, cyber bezpieczeństwa, przywództwa, blockchain, fintech i wielu innych. 

Executive Education

Łączymy odpowiedzialnych liderów z wiedzą i doświadczeniem globalnych ekspertów oraz możliwościami, jakie niosą nowe technologie, aby pomóc organizacjom w przeprowadzeniu skutecznej transformacji cyfrowej. Edukacja, którą zapewniamy naszym uczestnikom, pomaga im mądrze przekształcać zarówno siebie jako liderów, jak i swoje firmy w tym szybko zmieniającym się świecie. 

Oferujemy szeroki wachlarz form i obszarów, od pojedynczych warsztatów po długoterminowe programy w zakresie: transformacji cyfrowej, nowych technologii, innowacji, przyszłości rynku pracy, nowej kultury korporacyjnej, przywództwa, działania organizacji opartej o AI i dane i wielu innych.

SingularityU Warsaw Chapter

SIngularityU Chapter to lokalna społeczność działająca we współpracy z Singularity University. Łączymy bystrych, pełnych pasji i zorientowanych na działanie ludzi: przedsiębiorców, innowatorów, kadrę zarządzającą, liderów oraz wszystkie osoby, których wysiłki skoncentrowane są na wywieraniu wpływu poprzez aktywne przywództwo. Nasz Chapter otwarty jest dla wszystkich absolwentów Singularity University oraz pozostałych członków społeczności, zainteresowanych dynamicznym rozwojem technologii i pozytywnym oddziaływaniem, jakie wywiera ona na życie jednostek, społeczeństw oraz całego świata.

Fundacja

Nadrzędnym celem Fundacji Digital University jest edukacja w zakresie rozwoju poprzez innowacje i zapoznanie z tematyką nowych technologii. Uczymy zawodów przyszłości, dając wsparcie podopiecznym świetlic środowiskowych, domów dziecka oraz środowisk wykluczonych.

Realizujemy między innymi takie projekty jak Uniwersytet Sukcesu, programy BE.ECO i B.NET czy Girls do Engineering.

WE MAKE CONNECTIONS

Speakers Office

To źródło wiedzy, inspiracji i edukacji. Reprezentujemy najwyższej rangi polskich i międzynarodowych mówców, wpływowych liderów, naukowców, globalnych ekspertów i doświadczonych przedsiębiorców w dziedzinie transformacji cyfrowej, innowacji, nowoczesnego przywództwa i nowych technologii.

REKOMENDACJE

Co mówią o nas nasi klienci?

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Upgrade Your Mindset

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial