ZDN07110 copy

Maria Belka

Przedsiębiorczyni, konsultantka, ekspertka z zakresu rozwoju i skalowania biznesu. Współzałożycielka i prezeska pionierskiej inicjatywy doradczej Mentors4Starters. Założycielka Bit Evil SA (FinTech i Software Development). Członkini i dwukrotna kuratorka Global Shapers Warsaw Hub (World Economic Forum).

Kopia Bez tytułu (24)
Speaking topics

Networking – jak stać się częścią zdrowej społeczności?

Hakowanie wzrostu – jak wychować jednorożca?

Zasady zdrowego rozsądku – to, co naszym zdaniem jest złe i sprawia, że ​​życie jest nie do zniesienia. 

O rynku pracy jutra.

Abstracts

Zaangażowanie to seksowne słowo – nikt nigdy nie powiedział. Ale zaangażowanie uwalnia cię od paradoksu wyboru i pomaga odrzucić ciągłe dążenie do posiadania bogatej wiedzy. Jak myślisz, dlaczego ludzie bardziej doceniają swoje lata 30. niż 20? Ponieważ kiedy jesteś młody, świat jest tą okropną ostrygą i czujesz się zobowiązany do spróbowania wszystkiego… Co za tortura i nędza… ”. 

„Tym, co sprawia, że wszystkie pomysły hakerskie są skuteczne, jest fakt, że dzięki wirusowemu potencjałowi znacznie obniżają koszty pozyskiwania użytkowników. W końcu sprowadza się to do wszystkiego. Możesz pozyskać klienta, przekupić go złotym Rolexem, a on prawdopodobnie zrobi wszystko, co zechcesz, ale twoje koszty przekroczą najśmielsze oczekiwania.  

Analitycy przewidują, że 65% zawodów, które będą wykonywać nasze dzieci jeszcze nie istnieje, a aż 80% z nich będzie opartych na współpracy z technologią. Rynek pracy czeka prawdziwa rewolucja. Dlatego już dziś działy HR stają przed ogromnym wyzwaniem przygotowania pracowników do bycia częścią tej zmiany. Jakie tytuły będą na naszych wizytówkach w przyszłości? Czym są kompetencje transferowalne i czy większą wartość będzie mieć specjalizacja czy też interdyscyplinarność? Prelekcja “O rynku pracy jutra” to skondensowana pigułka wiedzy, która pozwoli optymistycznie spojrzeć, zrozumieć i przygotować się na branże przyszłości. 

Bio note

Maria Belka od ponad 8 lat związana jest ze społecznością startupową i stale poszerza swoją wiedzę z zakresu zarządzania, finansów i przedsiębiorczości. Specjalizuje się w zarządzaniu projektami, konceptualizacji modeli biznesowych, planowaniu strategicznym, walidacji oraz budowaniu relacji zewnętrznych. Zarządzała polskim oddziałem singapurskiego funduszu inwestycyjnego Prytek Holding Pte Ltd. Konsultantka. Uprzednio przewodnicząca Rady Nadzorczej i prezeska BIT EVIL SA, publicznej spółki technologicznej skupionej na branżach AdTech, Fintech oraz technologii Blockchain, CEO i współzałożycielka Fundacji Mentors4Starters – pionierskiej inicjatywy rozwijającej mentoring w Polsce. A także dwukrotna kuratorka warszawskiego hubu Global Shapers, inicjatywy Światowego Forum Ekonomicznego. Doktorantka z dziedziny Ekonomii i Finansów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Absolwentka Uniwersytetu w Genewie i Uniwersytetu of Birmingham. Zdobywała doświadczenie w sektorze publicznym, współpracując m.in. z Europejską Komisją Gospodarczą Organizacji Narodów Zjednoczonych, Parlamentem Europejskim, Narodowym Bankiem Kazachstanu oraz w sektorze prywatnym jako przedsiębiorca zajmujący się rozwojem start-upów technologicznych. W 2017 r. została wyróżniona na liście NEW EUROPE100 Challengers, tworzonej przez Res Publica, Google i Visegrad Fund oraz we współpracy z Financial Times. Alumna Leadership Academy for Poland i Blackbox Connect (BBC 24) – odbywającego się w Dolinie Krzemowej programu dla przedsiębiorców technologicznych – oraz Google Founders Academy.

Pozwól nam zlaleźć najlepszego experta na Twoje wydarzenie

    Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial