PRZYGOTUJ SIĘ NA PRZYSZŁOŚĆ

DIGITAL TRANSFORMATION EXPERT POZIOM 1

W dynamicznie zmieniającym się świecie potrzebne są nowe kompetencje oraz znajomość zagadnień związanych z nowymi technologiami. Koniecznością staje się bycie na bieżąco z innowacjami i cyfrowym światem – bez tego coraz trudniej nadążyć za transformacją otaczającej nas rzeczywistości.

Kurs Digital Transformation Expert Poziom 1 jest przeznaczony dla każdego, kto chce rozwinąć swoją wiedzę i wyposażyć się w kompetencje cyfrowe. Do udziału w programie nie jest potrzebne techniczne wykształcenie ani zaawansowanie w obszarze nowych technologii. Podczas kilkunastu lekcji nasi wykładowcy wprowadzą Cię w arkana transformacji cyfrowej, opowiedzą o kluczowych trendach i zagadnieniach, bez których trudno już teraz poruszać się w rozwijającym się cyfrowo świecie.

Co zyskasz dzięki udziałowi w programie certyfikacyjnym? 

Zdobędziesz przewagę na rynku pracy - zwiększysz swoje szanse na awans, zmianę zawodu lub znalezienie nowej pracy.
Zrozumiesz, jak będzie wyglądać praca przyszłości i otrzymasz jasne wskazówki na temat tego, co musisz zrobić, by nie wypaść z rynku pracy
Zyskasz kompetencje, które pozwolą Ci na bycie członkiem zespołów projektowych odpowiedzialnych za wprowadzanie zmian i innowacji.
Otrzymasz certyfikat ukończenia kursu, sygnowany przez Digital University.

Czego dowiesz się w trakcie pierwszego poziomu programu Digital Transformation Expert? 

Co otrzymasz w ramach pierwszego poziomu programu? 

Uzyskasz dostęp do 10 modułów tematycznych, na które składa się 16 wykładów - 6,5 godzin nagrań, materiały dodatkowe i testy.
Program zrealizujesz na dedykowanej platformie w wybranym przez siebie czasie – masz na to 3 miesiące od rozpoczęcia kursu.
Skorzystasz z wiedzy i doświadczenia 6 wykładowców Digital University.
Weźmiesz udział w teście weryfikującym zdobytą wiedzę.
Otrzymasz certyfikat stanowiący potwierdzenie zdobytej wiedzy i kompetencji.

KURSY ONLINE

 

Digital Transformation Expert – Poziom II Practicioner  

Digital Transformation Expert – Poziom III Executive  

już wkrótce w ofercie Digital University! 

Interesuje Cię oferta dla firm? 
Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły:

  Najczęściej zadawane pytania

  Nie zamierzam zmieniać pracy, ani tym bardziej branży. Po co miałbym uczyć się nowych kompetencji, jeśli na moim stanowisku ta wiedza jest zupełnie nieprzydatna?

  Globalne raporty wyraźnie wskazują na to, że rynek pracy w ciągu najbliższych 10 lat zmieni się całkowicie. Ogromna liczba stanowisk pracy zniknie, a w ich miejsce powstaną zupełnie nowe role, bezwzględnie wymagające posiadania kompetencji cyfrowych. Nawet jeśli pewne grupy zawodów wciąż będą istnieć, zmieni się sposób realizowania obowiązków – konieczna stanie się współpraca z maszynami, które przejmą od nas połowę zadań. Kurs Digital Transformation Expert wskazuje trendy i kierunek rozwoju, dzięki którym będziesz mógł przygotować się do nieuchronnych zmian na rynku pracy.

  Jestem zajętym człowiekiem, nie mam czasu na naukę.

  Doskonale to rozumiemy! Tworząc kurs Digital Transformation Expert uwzględniliśmy ograniczone zasoby czasowe, jakimi dysponują potencjalni uczestnicy. Wystarczy, że poświęcisz jedną godzinę w tygodniu, aby skończyć kurs już w 2 miesiące! Kurs składa się z 16 lekcji, a każda z nich trwa maksymalnie pół godziny. Dodatkowo, dzięki modułowi Lifelong Learning, dowiesz się, w jaki sposób planować i organizować czas na zdobywanie potrzebnej Tobie wiedzy.

  Nie wyobrażam sobie, że mogłabym się czegoś nauczyć bez kontaktu z wykładowcą. Co, jeśli czegoś nie zrozumiem?

  Kurs zaprojektowany został tak, aby dostarczać rzetelnej i wartościowej wiedzy w łatwo przyswajalny sposób. Uczestnik otrzymuje dostęp do wszystkich treści w kursie na okres 3 miesięcy i w tym czasie ma możliwość powracać do każdej z lekcji i ponownie odtwarzać wykłady. Jeśli w trakcie nauki natrafisz na coś, co okaże się dla Ciebie całkowicie niezrozumiałe, skontaktuj się z nami pisząc na adres kursy@digitaluniversity.pl.  Chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

  Jeśli nie nauczę się obsługi żadnych konkretnych programów, to po co miałabym brać udział w tym kursie?

  Umiejętności techniczne to tylko ułamek kompetencji cyfrowych potrzebnych do tego, aby sprawnie funkcjonować na rynku pracy przyszłości. Wiedza na temat procesów, trendów i kierunków zmian zachodzących w transformacji cyfrowej mogą pomóc Tobie w późniejszym wybraniu konkretnych umiejętności czy programów, których opanowanie dodatkowo wesprze Twój rozwój zawodowy. Ponadto nauczysz się wielu przydatnych w codziennym życiu umiejętności, takich jak dbanie o swoje cyberbezpieczeństwo, wykorzystywanie odpowiednich platform społecznościowych do wybranych celów czy weryfikowanie źródeł informacji i rozpoznawanie fake newsów.

  Nie mogę sobie pozwolić na taki wydatek.

  Jeśli nie możesz pozwolić sobie na jednorazowy wydatek w takiej kwocie, możesz skorzystać z opcji PayU Raty i wybrać dogodny dla Ciebie rozkład płatności.

  Nie mam styczności z nowymi technologiami. Nie interesuje mnie ten temat.

  Mamy dla Ciebie dobrą i złą wiadomość. Zła jest taka, że to ostatni moment, abyś zainteresował się tym obszarem. Rozwój nowych technologii w ciągu najbliższych lat całkowicie zmieni to, w jaki sposób pracujesz, ale także to, w jaki sposób korzystasz z opieki zdrowotnej, robisz zakupy czy spędzasz wolny czas. Osoby, które nie będą w stanie odnaleźć się w nowej rzeczywistości, mogą mieć trudności ze znalezieniem zatrudnienia i codziennym funkcjonowaniem w cyfrowym otoczeniu. Dobra wiadomość – wiemy, jak dostarczyć Ci samych interesujących i praktycznych informacji na ten temat! Dzięki kursowi Digital Transformation Expert dowiesz się, jakie zastosowania mają nowoczesne rozwiązania technologiczne w biznesie oraz życiu codziennym i jakich kompetencji będziesz potrzebować, aby efektywnie pracować i funkcjonować w cyfrowym środowisku.

  Transformacja Cyfrowa? Tym zajmuje się zarząd, a nie ja!

  Rolą zarządu jest opracowanie strategii i planu wdrożenia zmian związanych z transformacją cyfrową. Bez Ciebie jednak te zmiany nie mają szansy się zadziać! Zrozumienie, na czym dokładnie polega transformacja cyfrowa, jakie zachodzą w niej procesy oraz jakie możliwości dla rozwoju biznesu stwarzają nowe technologie, pomoże Ci odnaleźć się w zmieniającym się środowisku pracy.

  Nie znam się kompletnie na technologii, pewnie nic nie zrozumiem. Takie kursy są dla osób z IT lub branży technologicznej.

  Nie każdy (jeszcze) musi być informatykiem, ale postęp technologiczny nakłada na każdego z nas obowiązek rozumienia podstaw związanych z nowymi technologiami. Nie są one wykorzystywane wyłącznie przez działy IT czy wysoce wyspecjalizowane działy produkcyjne. Podstawowa wiedza technologiczna jest nam potrzebna, aby móc wciąż efektywnie działać na rynku pracy przyszłości, bez względu na stanowisko czy branżę, oraz sprawnie funkcjonować w codziennym życiu. Kurs DTE został stworzony z myślą o osobach, dla których świat technologii do tej pory był zupełnie obcy. Nasi eksperci w sposób przystępny dzielą się wiedzą, która umożliwia uczestnikom zrozumienie podstaw związanych z funkcjonowaniem i wykorzystywaniem technologii.

  Upgrade Your Mindset

  Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial