Digital University

Oleg Brodt

#AI
#Cybersecurity
#Digital Transformation

  • Język: EN
  • Skąd podróżuje: Sweden

Oleg
Brodt

Dyrektor ds. Badań i Rozwoju w Deutsche Telekom Innovation Labs Israel, Dyrektor do Spraw Innywoacji w Cyber na Uniwersytecie Ben-Guriona

Bio

Oleg pełni funkcję dyrektora ds. Badań i rozwoju w Deutsche Telekom Innovation Labs Israel, koncentrując się na przyszłych technologiach w dziedzinie cyberbezpieczeństwa i sztucznej inteligencji; a także Chief Innovation Officer w Cyber @ BGU – organizacji patronackiej odpowiedzialnej za wszystkie badania związane z cyberbezpieczeństwem i współpracę przemysłową na Uniwersytecie Ben Guriona w Beer-Sheva, Izrael (Cyber Capital). 

Przed dołączeniem do DT Labs i Cyber @ BGU Oleg działał jako prawnik, specjalizując się w Hi-Tech i reprezentował szerokie spektrum klientów lokalnych i międzynarodowych, w tym inwestorów indywidualnych i instytucjonalnych, VC oraz długą listę start-upów i firm technologicznych. Oleg nadal jest członkiem komisji Hi-Tech izraelskiego stowarzyszenia prawników. 

Przed rozpoczęciem wykonywania zawodu prawniczego Oleg pełnił różne funkcje kierownicze w wiodących firmach z branży Hi-Tech, gdzie zdobył bogate doświadczenie zarówno w kwestiach technologicznych, jak i biznesowych. Był także członkiem „Nova Project, ogólnokrajowej organizacji zajmującej się doradztwem strategicznym w zakresie zarządzania organizacjami non-profit w Izraelu. 

Oleg przeszedł obszerne szkolenie technologiczne w elitarnej izraelskiej wojskowej jednostce Hi-Tech, gdzie pełnił funkcję lidera zespołu. W ramach szkolenia przedwojennego Oleg uczestniczył w dwuletnich praktycznych studiach inżynierskich (PE), koncentrując się na sieciach, komunikacji komputerowej, oprogramowaniu i mikroelektronice. 

Ponadto Oleg posiada tytuły licencjata i magistra w zakresie międzynarodowego prawa gospodarczego, a także dyplom z biznesem i zarządzania, wszystkie z wyróżnieniem, uzyskane w Inter-Disciplinary Center (IDC) Herzliya w Izraelu. 

Oleg pełni rolę mentora dla różnych start-upów oraz mentora w różnych programach technologicznych, inkubatorach i akceleratorach, w tym m.in. akceleratorze Technion DRIVE i akceleratorze Ben-Gurion University Inno-Negev. 

Oleg prowadzi również kurs „Prawny aspekt przedsiębiorczości” na Uniwersytecie Ben-Guriona (zarówno dla programu MBA, jak i dla Wydziału Inżynierii) i jest częstym prelegentem na wielu prestiżowych międzynarodowych wydarzeniach. 

Oleg Brodt- Abstrakty:

Sztuczna inteligencja (AI) i cyberbezpieczeństwo to obecnie dwa z najgorętszych tematów w przemyśle i środowisku akademickim, które mają ogromny wpływ na nasze codzienne życie. Podczas gdy prace badawczo-rozwojowe w zakresie sztucznej inteligencji koncentrują się na ulepszaniu algorytmów, metod i narzędzi w celu obsługi różnych aplikacji, takich jak automatyczny asystent osobisty i autonomiczna jazda, badania i rozwój w dziedzinie cyberbezpieczeństwa koncentrują się na ulepszaniu istniejących rozwiązań bezpieczeństwa w obliczu nowych wyzwań w takich postaciach jak zaawansowane i ukierunkowane ataki, oprogramowanie ransomware i ataki na usługi w chmurze. Ostatnio rośnie liczba punktów przecięcia się tych dwóch dziedzin, a celem tej prezentacji jest omówienie roli sztucznej inteligencji w cyberbezpieczeństwie teraz i w przyszłości. Podczas wykładu poruszone zostaną trzy tematy: sztuczna inteligencja w rękach napastników, sztuczna inteligencja w rękach obrońców i przeciwna sztuczna inteligencja, nowy temat badawczy, w którym atakujący próbują włamać się do systemów opartych na sztucznej inteligencji. 

Zamów speakera/kę

    Wybierz Eksperta/kę, która Cię interesuje?

    Czy interesuje Cię konkretny obszar? ( max 3)

    Wybierz z listy

    Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych przez DIGITAL UNIVERSITY sp. z o.o. w Warszawie i akceptuję jej treść. Dane podane za pośrednictwem formularza będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi, jeśli pytanie będzie odnosić się do naszych usług w odpowiedzi możemy przedstawić naszą ofertę. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do nawiązania kontaktu.