Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

UNIWERSYTET SUKCESU

Uniwersytet Sukcesu – edukacyjny program zawodowy  skierowany do młodych dziewczyn, które wchodzą na rynek pracy, a także poszukują swojej drogi zawodowej i pasji. Program skupia się głównie na podopiecznych opuszczających domy dziecka, placówki opiekuńczo-wychowawcze oraz osobach pochodzących z ubogich rodzin. Uczestniczki programu powinny mieć nie mniej niż 17 lat i nie więcej niż lat 24.

A TERAZ TROCHĘ SZCZEGÓŁÓW 

Na spotkaniach opowiemy i nauczymy: 

  • Jak planować swoją przyszłość, określając swoje talenty i pasje
  • Jak odnaleźć motywację 
  • Jak być przedsiębiorczą
  • Jak pokierować swoją karierą 
  • Jak budować pewność siebie – jak uwierzyć w siebie i pokonać negatywne nawyki
  • Jak napisać swoje CV i jak dobrze wypaść na rozmowie rekrutacyjnej – pierwsza praca
  • Jak wykorzystać wiedzę zdobytą na naszych kursach technicznych w swojej karierze z zakresu MS Office, programowania, tworzenia stron, grafiki komputerowej, prowadzenia YouTube’a i wielu innych (będziemy uczestniczyć w kursach technicznych i wspólnie się tego uczyć)
  • Jak zarządzać budżetem domowym 

KTO W PRZESZŁOŚCI PRZYPUSZCZAŁ, ŻE BĘDZIE TAKI ZAWÓD JAK YOUTUBER? 

Ci, którzy patrzyli dalej niżeli przeciętny człowiek, zyskali więcej. Nowe technologie w najbliższym czasie wykreują kolejne niespodzianki zawodowe. Warto się na to przygotować. Digital University posiada wiedzę, jakie możliwości cyfrowe przyniesie przyszłość. Chętnie się nią z Wami podzielimy. 

Nie dajcie sobie wmówić, że nowe technologie są nie dla Was. To pasja wielu młodych ludzi pozwalająca na zwiększenie szans na zawodowy sukces. Nie wierzcie, że jesteście za słabe i zasługujecie na małe rzeczy. Przekonacie się, że jesteście cenne, a my pokażemy Wam, jak to przekuć w spełnione życie zawodowe. To kwestia myślenia i poczucia własnej wartości.

Z JAKIMI ŁOWCAMI TALENTÓW I MENTORAMI BĘDĄ POGADANKI PODCZAS WARSZTATÓW? 

Najlepsi eksperci to przyjazne osoby, chętne pomóc i udzielić potrzebnych dla Was informacji. 

Ponadto spotkamy się z youtuberami, blogerami i innymi digitalowymi talentami, którzy zdradzą Wam tajniki owocnej drogi zawodowej w świecie nowych technologii. 

Wspólnie omówimy możliwości zawodowe wykorzystując świat cyfryzacji, np. Nationale Nederlanden, Denstu Aegis Network, Google, Facebook i inne. 

ALE TO NIE WSZYSTKO

Pomożemy również nawiązać relacje z przedstawicielami dużych firm, które oferują wysokiej jakości staże zawodowe. 

NIE ODNALAZŁYŚCIE JESZCZE SWOJEJ PASJI? 

Nie przejmujcie się, prawdziwej pasji szuka się czasami wiele lat. 

Ale zdarza się, że spotkania z utalentowanymi i mądrymi ludźmi potrafią zainspirować tak bardzo, że obudzi to pasję, która pociągnie Was za sobą. 

Jesteśmy od tego, aby pomóc Wam znaleźć pomysł na siebie. 

Nikt nie powiedział, że któraś z Was nie może być kolejną gwiazdą YouTube’a, która zawojuje nie tylko Polskę, ale całą Europę.  

Udział w wydarzeniu to okazja, aby zweryfikować różne pomysły na siebie. Wydarzenie to pomoże Wam uwierzyć w siebie, wskaże kierunek i zachęci do konkretnego działania. 

Zatem drogie Dziewczyny!
Dołączcie do nas, zawalczcie o siebie i pokażcie jak się odnosi sukces!  

O NAS

FUNDACJA DIDITAL UNIVERSITY

Digital University zajmuje się szeroko pojętą edukacją w zakresie nowych technologii oraz kapitału społecznego. Wspieramy rozwój umiejętności i kompetencji cyfrowych zgodnie z najnowszymi światowymi trendami technologicznymi.  

FUNDACJA SUKCES PISANY SZMINKĄ  

Misją fundacji jest kompleksowe wspieranie kobiet, dostarczanie im fachowej wiedzy niezbędnej do rozwoju osobistego i zawodowego oraz motywowanie ich do podejmowania odważnych działań  i spełniania marzeń.  

Pobierz treść regulaminu

Inline
Inline