Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Spacer plus rozmowa. Oto sekret kobiecego sukcesu

Vital Voices Chapter Poland już po raz dziewiąty organizuje polską edycję Global Mentoring Walk – zapraszamy w niedzielę, 8  marca 2020 do Łazienek Królewskich w Warszawie!

Global Mentoring Walk to organizowany przez Vital Voices na całym świecie spacer liderów i liderek, w roli Mentorów, z kobietami, które do tej roli aspirują – Mentees.

Jest to unikalna okazja do rozmowy na temat wyzwań, które przed nimi stoją, do podzielenia się doświadczeniami i sukcesami i zbudowania wyjątkowej relacji Mentor – Mentee.

Pomysł na Mentoring Walk pochodzi od amerykańskiej ikony mediów, założycielki i prezeski Oxygen Media, partnerki biznesowej Oprah Winfrey -Geraldine Laybourne.

Wypełniony grafik Geraldine nie pozwalał jej spotykać się ze wszystkimi młodymi kobietami, które chciały się od niej uczyć i korzystać z jej rad.

Zamiast odmawiać, Geraldine proponowała dołączenie do jej codziennego, porannego spaceru. Wspólne przechadzki stały się wkrótce regularną praktyką, Geraldine zainicjowała podobne wydarzenia w największych miastach USA.

Zeszłoroczny Global Mentoring Walk 2019 podsumowuje film –okiem ekipy Forbes Woman i ONET

Zaproszenie do Global Mentoring Walk kierujemy do kobiet, które chcą zmieniać świat oraz swoją rzeczywistość dla siebie i innych. 

Do kobiet reprezentujących świat biznesu, polityki, organizacji społecznych, akademicki, które chcą się uczyć od innych, i które chcą wziąć udział (w charakterze Mentora bądź Mentee) w dziewiątej edycji Global Mentoring Walk w Polsce- w niedzielę, 8 marca 2020, w godz.9.00-15.00.

 

 

Mentees zapraszamy do wysłania wypełnionego elektronicznie  kwestionariusza w formie jednego pliku pdf  oraz CV i zdjęcia na adres GMWmentee@vitalvoices.pl

Zgłoszenie udziału w charakterze mentee jest możliwe od 10stycznia do 7 lutego 2020.

Mentorki i Mentorów prosimy o przesłanie wypełnionego elektronicznie  kwestionariusza w formie jednego pliku pdf oraz zdjęcia na adres GMWmentor@vitalvoices.pl

 

Już dzisiaj zapraszamy do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Kiedy i gdzie?

Data: 8 marca 2020
Miejsce: Warszawa – Łazienki Królewskie

 

Kontakt

Vital Voices Poland
info@vitalvoices.pl

 

 

 

 

 

Inline
Inline