Kamila Stępniowska 

Kamila Stępniowska

Founder at Automation & Education and GingerTech,
Consultant on AI, Big Data and Business Strategies.

Kopia Bez tytułu (24)
Speaking topics

Czy naprawdę potrzebujecie AI? – statystyka, machine learning, deep learning w dużych organizacjach 
Organizacje “data driven” – obietnice i realia 
Jak zasypać przepaść niedoboru umiejętności (skills gap) 
Umiejętności miękkie w organizacjach opartych na oprogramowaniu 
Zadowolenie klienta jako podstawowa wartość w sprzedaży opartej na jakości 
Strategia wzrostu dla firm opartych na nowych technologiach 

Abstracts

Statystyka, machine learning, deep learning już nie wystarczą dla zbudowania przewagi konkurencyjnej. Tego rodzaju technologie stały się “wymaganymi” technologiami w branżach takich jak e-commerce, branża motoryzacyjna, produkcja, czy sprzedaż. Przekonaj się jak AI jest używane w twojej branży. Jakie są dobre praktyki? Jakie są realne możliwości użycia AI w twoich produktach i usługach? 

Jakie prace będą w przyszłości wykonywane przez programy oparte o AI i roboty? Jakie nowe zawody powstaną? Jaki zestaw umiejętności twoja firma powinna szukać, żeby sprostać wyzwaniom cyfrowej rzeczywistości? Podczas tego wystąpienia Kamila będzie prezentować podstawowe typy strategii, możliwych do zastosowania przez działy HR dlawdrożenia rozwiązań AI i automatyzacji w twojej firmie. 

Obecnie, jednym z ważnych kryteriów sukcesów firmy jest możliwość określenia jej jako organizację w której decyzje są oparte na analizie danych (data driven organization). Podczas wystąpienia, dowiecie się jakie są główne “punkty kontrolne” oraz podstawowe strategie podejmowania decyzji używane w tego typu organizacjach. W szczególności: dane zaszyte w strukturach firmy, kolekcjonowanie nowych danych, przechowywanie danych, codzienne używanie danych, interpretacja danych, podejmowanie decyzji w oparciu o dane.

Przekwalifikowanie oraz podniesienie kompetencji wśród obecnych pracowników jest jedną z najbardziej skutecznych i najtańszych metod zaadresowania problemu niedoboru umiejętności w dużych organizacjach. Jak budować i wdrażać efektywne programyprzekwalifikowania, oraz podnoszenia kompetencji? 

Deficyt wysokiej jakości specjalistów, w szczególności w obszarach związanych IT i nowymi technologiami wymusza na wielu organizacjach rozwijanie pożądanych umiejętności wśród własnych pracowników. Budowanie skutecznych, elastycznych i odpowiadających na zmieniające się potrzeby firmy, wewnętrznych programów up-skillingowych i re-skillingowych stanowi bardzo skuteczną przewagę. Co więcej, posiadanie tego typu programów staje się coraz większym atutem na niezwykle konkurencyjnym rynku pracy – rynku pracownika. 

Na rynku premium przedmiotem sprzedaży nie jest tylko produkt, czy usługa, sprzedawane jest również wysokiej jakości doświadczenie. Wrażenia i emocje towarzyszące klientom w trakcie procesu zakupowego są niemal tak samo ważne jak sam przedmiot kupna. W czasie spotkania przedstawię dobre praktyki budowania, jak również sposoby mierzenia poziomu satysfakcji klientów. 

Bio note

Kamila Stępniowska wspiera firmy w zakresie aplikacji AI i nowych technologii do produktów, oraz kultury organizacyjnej firmy. Ze względu na swoje doświadczenie w pracy z organizacjami takimi jak Inte, Loreal, czy ONZ, jak również tworzeniu międzynarodowej społecznosci (ex-COO w Geek Girls Carrots), posiada unikatowy zestaw umiejętności użytecznych w procesach transformacji cyfrowej. W czasie blisko dekady pracy z nowymi technologiami, Kamila miała okazję zajmować się zarządzaniem projektami, budowaniem społeczności, tworzeniem programów szkoleniowych, businsess developmentem, marketingiem oraz budowaniem strategii biznesowych. Kamila współpracuje z globalnymi społecznościami wokół języka programowania Python, oraz innymi społecznościami wokół programowania. Ze względu na doświadczenie mieszkania zarówno w Europie jak i Stanach Zjednoczonych, Kamila posiada głębokie wyczucie różnic kulturowych. Obecnie właścicielka Ginger Tech – firmy konsultingowej, oraz twórczyni społeczności Automation & Education.

Pozwól nam znaleźć najlepszego eksperta na Twoje wydarzenie

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial