Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Masz startup? Weź udział w Global Impact Challenge!

Już 4 lipca rusza druga polska edycja SingularityU Poland Global Impact Challenge – konkursu, który wyłoni najbardziej innowacyjne pomysły w naszym kraju i regionie Europy Środkowo – Wschodniej. Przed uczestnikami niezwykle ambitne zadanie – zaprezentować startup lub prototyp, który pozytywnie wpłynie na życie milionów ludzi. Zwycięzca spędzi blisko dwa miesiące w Dolinie Krzemowej, wdrażając swój pomysł w życie. Projekt kalifornijskiego think thanku Singularity University, po raz kolejny wspiera jego absolwent – Sebastian Kulczyk.

Stworzenie technologii znanej z filmu „Avatar”, wykorzystanie sztucznej inteligencji do przeciwdziałania epidemii czy zastosowanie w satelitach sieci mikroczujników badających stan środowiska – Global Impact Challenge przyciąga do siebie wszystkich tych, którzy chcą uczynić naszą planetę odrobinę lepszą.  I nagradza, tym co ma najwartościowsze – zapleczem umysłowym stojącym za Singularity University – najważniejszym edukacyjnym think-tankiem na świecie zorientowanym na przyszłość.

 

 

Co czeka na zwycięzców

Laureat otrzyma bowiem stypendium na intensywny 10-tygodniowy program inkubacyjny Global Startup Program. Większość tego czasu spędzi w siedzibie Singularity University w NASA Research Park w Dolinie Krzemowej. Tam, w otoczeniu najlepszych menedżerów i mentorów z takich firm jak SpaceX, Google, IBM czy Boeing, dowie się jak zrealizować swój pomysł i rozbudować go na skalę globalną. Zwycięzca będzie mógł zrealizować nagrodę już w pierwszym kwartale 2020 roku.

 

Jak się zgłosić?

Zgłoszenia na SingularityU Poland Global Impact Challenge potrwają od 4 lipca do 9 września 2019. Jako organizatorzy – Fundacja Digital University, wyłączny przedstawiciel Singularity University w Polsce – zaprasza szczególnie utalentowanych start-upowców, naukowców, inżynierów, przedsiębiorców. Finał, na który zostanie zaproszonych maksymalnie 10 zespołów, odbędzie się 7 października w Warszawie, w Google Campus.

 

A jak się to wszystko zaczęło? Poniżej inauguracyjne video Petera Diamandisa sprzed dwóch lat.

 

Poprzednie edycje

Polska już dziś może pochwalić się czterema laureatami Global Impact Challenge: Łukasz Młodyszewski (Nightly) i Paweł Jarmołkowicz (Harimata), Kamil Adamczyk ( Projekt Sonic Electric Brain Implant) oraz Marcin Kostrzewa (Projekt Luna).

Nie czekaj! Już dziś zgłoś swój udziału w konkursie!

Sprawdź regulamin dostępny tutaj.

Odwiedź oficjalną stronę eventu: SingularityU Poland Global Impact Challenge.