stanczyk1

Dorota Stańczyk

 

 

Ekspertka w dziedzinie wellbeing’u (dobrostanu), Trenerka innowacyjności i kreatywności, Dyrektor kreatywna, Autorka książki “(Re)-Create Yourself” 

 

Kopia Bez tytułu (24)
Tematy wykładów
 • Zanurz się świat świadomej kreatywności i innowacji  
 • Odkryj siebie na nowo. Poznaj moc postrzegania siebie/samoświadomości 
 • Transformacyjne relacje  
 • Wewnętrzny dobrostan  

 

Abstrakty

 

Wciągający wykład dla twórców zmian, liderów myśli, kreatorów i przedsiębiorców. Pokazuje jak szybciej wejść w proces twórczy, wpaść w “wir tworzenia” i rozpocząć produktywnie dobrych nawyki, które mogą wzmocnić Twoje innowacyjne myślenie i generowanie pomysłów, jednocześnie podnosząc wydajność. Odkryj, jak stworzyć nowe ścieżki neuronowe w swoim mózgu, jak utrzymać je w ruchu i jak zastosować je w swojej pracy. Dowiedz się, jak uzyskać dostęp do swojej wyobraźni i stymulować głębsze myślenie, co prowadzi do większej produktywności i satysfakcji. Szkolenie obejmuje:  

  

 • Naukę, która tłumaczy stan flow, kreatywność i sztukę mindfulness.  
 • Improwizację i pracę twórczą, która odblokuje większą autentyczność i trafniejsze wyrażanie siebie.  
 • Ćwiczenia z obszaru technik heurystycznych, które poprawią operacje abstrakcyjne, rozumowanie dedukcyjne i indukcyjne, myślenie metaforyczne.  

 

 

Odkryj i wyeliminuj swoje ukryte przekonania, samoograniczające postrzeganie i procesy sabotujące. To pozwoli Ci zobaczyć siebie z różnych perspektyw i zwiększyć poczucie własnej wartości, pewność siebie i ekspresję. Wzmocnij swoją integralność i zaufanie do siebie, co doprowadzi do głębszego zestrojenia, wewnętrznej mocy i wydajności.  

  

Ten warsztat jest dla:  

  

 • Osób, które mają trudności z wyrażaniem siebie.  
 • Ludzi, którym brakuje pewności siebie i którzy wątpią w siebie.  
 • Ludzi, którzy tłumią swoje talenty i zdolności.  
 • Wszystkich, którzy chcą pokonać strach przed odrzuceniem i niechęcią.  
 • Osoby, które są gotowe do samorealizacji i wyrażenia autentyczności w każdym obszarze życia.  

 

 

Relacja tranformacyjna pokazuje jak lepiej współdziałać i łączyć się z naszymi współpracownikami i przyjaciółmi oraz jak budować bardziej znaczące relacje w naszym życiu. Poprzez zastosowanie konkretnych narzędzi i metodologii możemy zmienić sposób, w jaki odnosimy się do siebie i innych. Jest to doskonałe doświadczenie do poprawienia relacji w zespołach, nauczenia większej ekspresji i lepszej komunikacji oraz odpowiedniego dopasowania.  

  

Ten coaching pomaga nam:  

  

 • Zrozumieć jak nasza zdolność do łączenia się z naszymi emocjami jest powiązana z naszym potencjałem twórczym.  
 • Odkryć, jak przekonania pomagają tworzyć nasze subiektywne doświadczenia i wpływają na nasze relacje.  
 • Odkryć moc bezpiecznej bezbronności, aby doświadczyć emocjonalnej wolności.  
 • Dowiedzieć się, jak lepiej docierać do ludzi i komunikować się ze swoimi współpracownikami i rodziną.  

 

 

Poświęcenie czasu na zadbanie o swoje emocjonalne i fizyczne samopoczucie jest niezbędne dla nas wszystkich, jeśli chcemy osiągnąć nasz pełny potencjał osobisty i zawodowy. Zarezerwowanie czasu na bycie ze sobą jest niezbędne, jeśli chcemy osiągnąć jak najlepsze wyniki we wszystkich dziedzinach życia. Dowiedz się więcej o odkryciach z zakresu neurobiologii, a w szczególności o swoich falach mózgowych. Zrozumiesz, w jaki sposób możesz stymulując swoje myśli, opadać do fal alfa, tak aby wspomóc ogólną koordynację umysłową, spokój, czujność, integrację umysł/ciało i uczenie się.  

  

Naucz się jak:  

 • Stosować proste, codzienne techniki, aby wypośrodkować siebie i zachować spokój umysłu i ciała.  
 • Rozpoznawać znaki, który sygnalizują potrzebę zadbania o własne zdrowie i samopoczucie i jak zarządzać tym procesem.  
 • Wdrożyć zdrowe nawyki, aby osiągnąć swoje najszczęśliwsze ja.  
 • Dowiedz się, jak “wyjść z głowy” do swojego serca i ciała.  

 

Bio note

 

Dorota Stańczyk jest ekspertką w dziedzinie wellbeing’u (dobrostanu), trenerką innowacyjności i kreatywności, dyrektorką kreatywną, autorka książki “(Re)-Create Yourself”. 

  

Dorota łączy swoją wiedzę na temat sztuki, technologii i świadomości, aby tworzyć inspirujące, transformujące rozmowy, filmy i szkolenia na całym świecie. Projektuje produkty cyfrowe, wystawy i doświadczenia w branży wellness. Jej pasją jest łączenie sztuk pięknych, rozwoju osobistego i technologii interaktywnych w celu zwiększenia świadomości nowych modeli i paradygmatów życia, pracy i bycia.   

  

Jako dyrektor kreatywna w Mindvalley przez dwa lata, Dorota wykorzystywała swoją wiedzę do wspierania innowacyjnych podejść do nauki. Kierowała ponad 30-osobowym zespołem filmowców, projektantów, pisarzy i specjalistów od marketingu treści. Współpracowała z autorami i influencerami takimi jak: Wim Hof, Jason Silva, Steven Kotler, Michael Beckwith, Neale Donald Walsch, Lisa Nichols, Jim Kwick, Russell Simmons, Nassim Haramein, Vishen Lakhiani, Gelong Tubten, Dave Asprey, Nicole Bradford, Mo Gawdat, Erick Edmeades, Srikumar Rao, Marisa Peer, Dona Eden i inni.   

  

W grudniu 2019 roku Dorota stworzyła INNERART Ltd – Transformational Arts Consultancy Agency, która doradza w tworzeniu produktów cyfrowych, wydarzeń i przestrzeni w branży wellness, które łączą sztukę, technologię i rozwój osobisty. Jej klienci to IVY, Sensie App i Uptime, aplikacja “hakowania wiedzy”, która zebrała 16 milionów dolarów w seed funding, po oficjalnym uruchomieniu na iOS w styczniu 2020 roku.  

  

W 2020 roku Dorota współtworzyła Appii App z Mo Gawdatem, byłym chief business officer w Google X i autorem książki Solve for Happy. Appii to aplikacja do szczęścia osobistego, która wykorzystuje naukę o danych i AI, aby śledzić twój nastrój i kuratorować spersonalizowane zalecenia dotyczące ćwiczeń i porad ekspertów na temat szczęścia.   

  

Przez ponad sześć lat Dorota była założycielem i dyrektorem kreatywnym MoonKava, agencji konceptualnej, która łączy sztuki cyfrowe i fizyczne, aby konceptualizować usługi i tworzyć innowacyjne projekty. Dorota współpracowała między innymi z Christian Dior, Sony, Under the Influence Magazine, 25th Street Recording, Pinna Records. Jej talent został doceniony poprzez liczne nagrody, w tym Photo Awards za kreatywną reżyserię oraz Oakland Independent Artist’s Award za “Najlepszy teledysk”.   

  

Dorota wyreżyserowała również pełnometrażowy dokument o Wzmocnionych Stanach Świadomości we współpracy z Mindvalley oraz opublikowała liczne artykuły na temat samoświadomości, kreatywności i innowacyjności. Obecnie pracuje nad kolejnym filmem dokumentalnym o Hacking Happiness z Warner Bros. W marcu 2022 roku wydała swoją pierwszą książkę “(Re)Create yourself” w Yellow Kite | Hachette, UK.  

 

Short bio

 

 

Dorota Stańczyk jest ekspertką w dziedzinie wellbeing’u (dobrostanu), trenerką innowacyjności i świadomej kreatywności, keynote speakerem i autorką książki “(Re)-Create Yourself”. Łączy swoją wiedzę na temat kreatywności i świadomości, aby projektować produkty cyfrowe, interaktywne wystawy i transformacyjne doświadczenia w branży wellness, aby podnieść świadomość nowych modeli i paradygmatów życia, pracy i bycia. Jest współtwórczynią Appii App oraz założycielką Moonkava i INNERART. 

 

Pozwól nam znaleźć najlepszego eksperta na Twoje wydarzenie

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial