Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Learning Expedition by Digital University- relacja z wyjazdu do Izraela

Learning expedition to sposób na praktyczne doświadczenie kultury biznesowej w różnych miejscach. Izrael słynie z innowacyjnej kultury rozwoju start-upów, a technologia jest jednym z motorów gospodarki. Właśnie dlatego to Izrael był celem warsztatów Digital University, zorganizowanych w ramach Executive Education. W lutym wraz z grupą menedżerów z różnych firm, mieliśmy okazję spotkać się z bardzo interesującymi organizacjami oraz zwiedzić niezwykłe miejsca w Tel Avivie i Jerozolimie.

Inspiracjami były m.in model tworzenia startu-upu na bazie innowacyjnych behawioralnych algorytmów online i stworzenie narzędzia dla branży marketingowej (ZEST). Zobaczyć też mogliśmy, jak łączyć aktywizację grupy 45+ na rynku pracy z wykorzystaniem co-workingu oraz design thinking (Age&Work), jak skutecznie wspierać systemowo branżowy ekosystem innowacyjny dla branży finansowej (The Floor) oraz doświadczyć pracy i zabawy w wirtualnej rzeczywistości z użyciem najnowocześniejszych narzędzi
w Innovtion Lab.

Grupa programu Executive Education miała okazję spotkać się z przedstawicielem Ministerstwa Spraw Zagranicznych Izraela, który opowiadał o współpracy rządu ze start-upami oraz tworzeniu ekosystemów nastawionych na rozwój innowacji i R&D.

Nie zabrakło również okazji do delektowania się niezwykłą międzykulturową kuchnią izraelską, do czego świetną okazją było tasting tour po Machne Yechuda Market w Jerozolimie.

Poniżej opinia jednego z naszych uczestników:

Chciałem podziękować za doskonałą organizację wydarzenia w Izraelu. Szczególnie podobały mi się:

Dobór partnerów do spotkań

Tempo i rytm wyjazdu

Zbudowanie miłej i inspirującej atmosfer

Trzymam kciuki za dalsze udane działania.

Każdy z wyjazdów edukacyjnych organizowanych przez Digital University, jest zawsze dopasowany do oczekiwań oraz zainteresowań biznesowych uczestników. Szczegółowy program wyjazdu można zobaczyć TUTAJ.

Dbamy o każdy szczegół wyjazdu – od planu merytorycznego, poprzez dodatkowe atrakcje po transport, hotel i posiłki.

Już wkrótce kolejna ekspedycja, tym razem do Estonii.

 

Izabela Bartnicka
Head of Business Development
Digital University

 

Inline
Inline