Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Chłopiec i robot

Oferta warsztatów DigiKids dla firm

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dla firm! Przygotowujecie wydarzenie dla dzieci pracowników? A może chcecie zapewnić atrakcje dla najmłodszych uczestników organizowanego eventu? Z DigiKids możemy poprowadzić dla Was niezapomniane warsztaty!

Muzyczny odjazd to fascynujące warsztaty z programowania w Scratch oparte na jazzowych latach 20. w USA oraz zajęcia Maker Kids, na których dzieci własnoręcznie skonstruują perkusję elektroniczną zsynchronizowaną z komputerem za pomocą płytki Makey Makey oraz głośnik elektryczny.

Dziki zachód to warsztaty, podczas których dzieci zaprogramują pierwszą grę w Scratch oraz przeprowadzą Photona własnoręcznie zbudowaną drogą na zachodnie wybrzeże Ameryki.

Miasta przyszłości to multidyscyplinarne warsztaty, których celem jest zbudowanie nowoczesnego eco miasta. Zajęcia, oparte na metodzie design thinking, pozwalają dzieciom uczyć się stawiania czoła wyzwaniom oraz wdrażania własnych rozwiązań. Miasta przyszłości to także przestrzeń dla ozobotów, które przemienią miasto w nowoczesna metropolię.

Wynalazcy XXI wieku to warsztaty, na których młodzi inżynierowie zbudują mosty z makaronu i materiałów wtórnych oraz zdalnie sterowane samochody. Prawdziwa uczta dla majsterkowiczów, którzy przetestują swoje konstrukcje pod kątem wytrzymałości, funkcjonalności oraz designu.

Labirynt światła to warsztaty, podczas których dzieci zaprogramują i przeprowadzą Photona przez własnoręcznie zbudowany labirynt. Drogę do wyjścia, pełną niespodzianek i ciemnych zaułków, rozświetlą robotowi skonstruowane przez dzieci latarki.

 

Szczegóły:
forma: 1 warsztat – 3 h
wiek uczestników: 6-9 lat, 10-12 lat
liczebność grup: do 15 dzieci
koszt: 3200,00 zł netto –
1 warsztat w cenie:
 1 trener, opieka koordynatora warsztatów,
sprzęt i materiały na warsztaty.

 

Ahoj przygodo! to fascynujące warsztaty z programowania w Scratch oparte na wyprawie Krzysztofa Kolumba do Ameryki oraz zajęcia konstruktorskie Maker Kids, na których dzieci własnoręcznie skonstruują statek z napędem elektrycznym, którym młodzi adepci żeglugi morskiej wyruszą w podróż na nowy kontynent.

Osadnicy to warsztaty z programowania w Scratch osadzone wokół założenia pierwszej osady w Ameryce – St.Augustine. Zadaniem dzieci jest zaprogramowania drwala, który ścina drzewa w celu wybudowania domu. W części konstruktorskiej warsztatów, dzieci zbudują kartonowe domy
z generatorami prądu oraz oświetleniem, z których powstania jedyna w swoim rodzaju osada.

Lądowanie na księżycu, warsztaty z programowania w Scratch, podczas których dzieci zaprogramują statek kosmiczny i wyruszą na księżyc. Wbicie flagi na powierzchni księżyca będzie wspaniałym uwieńczeniem tej wyprawy. Na drugiej części warsztatów dzieci zbudują urządzenie do wyświetlania i oglądania faz księżyca oraz papierową rakietę. Te warsztaty to istny kosmos!

 

Superbohaterowie, to warsztaty, podczas których dzieci stworzą grę zręcznościową, w której wcielą się w rolę dobrze znanych superbohaterów. W rękach młodego programisty będzie leżało zadanie nadania im nadludzkiej zręczności i szybkości. W drugiej części warsztatów, dzieci skonstruują super robota, który z nadludzką energią będzie wirował i wykonywał nieprzewidziane ruchy.

Futbol Amerykański to fascynujące warsztaty z programowania w Scratch, podczas których dzieci stworzą swoją pierwszą dwuosobową grę komputerową. Dodatkowo, podczas warsztatów dzieci poznają zasady gry w futbol amerykański, jak i skupią się na mechanice ruchu podczas
programowania. Na drugiej części warsztatów dzieci stworzą samopodlewające się boisko do futbolu amerykańskiego, na którym zasieją trawę oraz skonstruują oświetlenie.

Akademia YouTubera to wyjątkowe zajęcia dla nastolatków, którzy nagrywają lub chcą nagrywać filmiki i publikować je na YouTube. Na warsztatach uczymy jak korzystać z szeregu programów do obróbki video i audio oraz pokazujemy jak przy niewielkich nakładach kręcić oryginalne
filmy. Na zajęciach poznajemy także tajniki trzech kluczowych punktów produkcji filmowej: scenariusza, nagrania, montażu.

Obowiązkowym punktem warsztatów są także dobre i złe praktyki dotyczące publikacji materiału w Internecie. Nabytą wiedzę i umiejętności sprawdzamy w praktyce, wspólnie nagrywając i montując film!

Szczegóły:

forma: 3 warsztaty x 4h
wiek uczestników: 9–12 lat, 13-15 lat
liczebność grup: do 12 dzieci
koszt: 9000,00 zł netto za cykl 3 warsztatów x 4h
w cenie:
 1 trener,
opieka koordynatora warsztatów,
sprzęt i materiały na warsztaty.

Inline
Inline