Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Wsparcie Domów Dziecka i Świetlic Środowiskowych

Fundacja Digital University realizuje liczne działania społeczne. Wierzymy, że każdy powinien mieć szansę na rozwój i edukację, dlatego organizujemy warsztaty naukowe dla dzieci i młodzieży w trudnej sytuacji ekonomicznej i życiowej, podczas których zapoznajemy je z tematyką innowacji naukowych i nowych technologii. Pomagamy wychowankom domów dziecka i podopiecznym ze świetlic środowiskowych. Swoją ofertę edukacyjną i społeczną staramy się kierować do mieszkańców mniejszych miejscowości. Dzięki naszym warsztatom współczesne narzędzia technologiczne, dotychczas wykorzystywane przez dzieci jedynie w zabawie, mogą pomagać im w zdobywaniu nowej wiedzy i umiejętności.

Realizowana przez nas misja społeczna możliwa jest dzięki pomocy i zaangażowaniu licznych darczyńców, dlatego dziękujemy za Państwa wsparcie i zachęcamy do kontynuacji!

Dlaczego nas wspierają?

„Sportbm jest zawsze blisko młodych ludzi, w których rodzi się pasja. Chcemy wspierać ich nie tylko tworząc nowoczesne aplikacje ale również dając im możliwości rozwoju. Wierzymy, że dzięki temu będą mogli realizować innowacyjne projekty w przyszłości. Angażowanie się w działania społeczne jest wpisane w DNA całej działalności Blue Services – kibicujemy wszystkim, którzy mają pasje.”

Inline
Inline