Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Aktualne zapisy:

DigiKids w Twoje szkole

DigiKids w weekendy

Warsztaty DigiKids w Collegium Dziecięcym

Interesują Cię inne zajęcia lub terminy?
Napisz do nas!

Honorujemy karty:

„Powiedz mi, a zapomnę,

pokaż mi, a zapamiętam,

pozwól mi zrobić, a zrozumiem.”

                                                            Konfucjusz

OPINIE RODZICÓW

W imieniu moich córek chciałam bardzo serdecznie podziękować za ferie z DigiKids. Dziewczynki początkowo niechętnie szły na półkolonie, ponieważ z poprzednich 3 razy w innych miejscach, nie miały zbyt dobrych doświadczeń. Jednak zajęcia bardzo pozytywnie je zaskoczyły i są baaaardzo zadowolone. Myślę, że to duża zasługa prowadzących.

Mama Gabrysi i Zuzi

Mamy w domu całą kolekcję wynalazków, które powstały na zajęciach – zegar, lampka, robot. Dla mojego majsterkowicza najlepszy czas 🙂

Tata Olafa

Bardzo rozwijające zajęcia. Mój syn za nimi tęskni. Z mojej perspektywy jako matki są to warsztaty bardzo ciekawe i różnorodne.

Mama Mateusza

Bardzo dobre pomysły na kreatywne warsztaty z technologią! Szkoda, że lekcje w szkole mojej córki nie są prowadzone w ten sposób.

Mama Olgi

ZESPÓŁ

Nasz zespół to osoby, dla których nowe technologie, nowe podejście do edukacji oraz rozwój dzieci i młodzieży, stanowią nie tylko obszar codziennych zawodowych zainteresowań, lecz przede wszystkim prawdziwą pasję.

EDUKATORZY

Nasi trenerzy specjalizują się w naukach ścisłych, posiadają umiejętności pedagogiczne, a także niezbędną wiedzę z zakresu bezpieczeństwa w sieci.

PATRONAT

PARTNERZY

Krakowskie Przedmieście 13

Inline
Inline