Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Rusza rekrutacja do programu Uniwersytet Sukcesu

„Uniwersytet Sukcesu” to darmowy program edukacyjno-zawodowy kierowany do dziewcząt w przedziale wiekowym 17-24 lata, które są lub były wychowankami domów dziecka, pochodzą z rodzin zastępczych bądź ubogich albo objęte są opieką świetlic środowiskowych.
Program ma pomóc im wejść na rynek pracy, poprzez nabycie nowych umiejętności (zarówno technicznych jak i komunikacyjnych). W skład programu będą wchodziły wystąpienia motywacyjne, warsztaty technologiczne, zajęcia z bezpieczeństwa w sieci, doradztwo zawodowe, spotkania z ekspertami i wiele innych.

 

Każda z dziewczyn będzie miała do wyboru 3 ścieżki kształcenia:

  • akademia blogerki,
  • akademia youtuberki,
  • akademia programistki.

 

Pierwszy etap programu to tygodniowe obozy w wybranych miastach (rozpoczną się pod koniec czerwca, skończą pod koniec lipca), drugi etap to kilkudniowe spotkania dla wybranych dziewczyn z naszymi partnerami (np. Nationale Nederlanden, Google, Facebook, Dentsu Aegis Network). Najbardziej zaangażowane dziewczyny otrzymają propozycję staży zawodowych albo wyjazdu do kampusu Googla w Madrycie lub Londynie.

Organizatorami programu są dwie fundacje: Digital University i Sukces Pisany Szminką.

 

Miasta, w których prowadzony będzie program to: Warszawa, Białystok, Kraków, Gdańsk, Poznań, Łódź, Rzeszów, Wrocław. Lista miast może się powiększyć lub ulec zmianie.

Rozpoczynamy rekrutację (link do formularza zgłoszeniowego), która trwa do 31.05.2019 r. Zachęcamy gorąco do wysyłania zgłoszeń oraz przekazywanie informacji o programie bezpośrednio wszystkim osobom zainteresowanym.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani partnerstwem w projekcie „Uniwersytet Sukcesu”, prosimy o wysłanie wiadomości o temacie CSR-US na adres kontakt@digitaluniversity.pl .

 

Partnerzy programu:

Nationale: https://www.facebook.com/KarieraNationaleNederlanden/

Google: https://www.facebook.com/GoogleForStartups/

Facebooka: https://www.facebook.com/FacebookPolska/

Sukces Pisany Szminką: https://www.facebook.com/sukces.pisany.szminka/

Inline
Inline