Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Konferencja HRevolution już 9-10 maja w Warszawie

Już 9 i 10 maja w Warszawie odbędzie się najbardziej digitalowa konferencja HRowa w Polsce. Nie zabraknie tematów związanych z najnowszymi technologiami oraz ekspertów na światowym poziomie. Podczas konferencji poruszymy i przeanalizujemy zagadnienia bieżących trendów, takich jak sztuczna inteligencja w procesach HR, analiza i praca z danymi, narzędzia i tworzenie organizacje przyszłości

Konferencja HRevolution jest odpowiedzią na potrzebę działu HR „bycia o krok przed”. Przed pracownikami, przed zarządem, a także przed klientami zewnętrznymi.

Organizatorem konferencji jest Digital University, organizacja która czerpie wiedzę od najlepszych ekspertów, którzy mają za sobą lata międzynarodowych doświadczeń.  Dodatkowo, speakerzy występujący na wydarzeniach i warsztatach organizowanych przez Digital University są rekomendowani przez Singularity University – think tank z Doliny Krzemowej, który obecnie ma swoje oddziały w większości państw na świecie.

HRevolution odbędzie się w dniach 9-10 maja w warszawskim The Heart – nowoczesnej przestrzeni, mieszczącej się na 38. piętrze budynku Warsaw Spire.

Udział w konferencji i całodniowych warsztatach jest gwarancją nabycia wiedzy na temat cyfrowej transformacji, przed którą stoją dzisiaj działy HR.
HRevolution, to nie tylko miejsce na inspiracje ale przede wszystkim edukacje.
Godzinne wystąpienie ma zachęcić i zainspirować, ale to na warsztatach dowiedzą się Państwo od czego zacząć, jak ułożyć i zaplanować timeline cyfrowej transformacji w poszczególnych obszarach i jak wykorzystać nowe technologie do budowania przewagi biznesowej.

HRevolution to gwarancja wiedzy, która ułatwi współpracę i dialog z zarządem, pracownikami, kandydatami do pracy oraz partnerami biznesowymi. Dodatkowo, pomoże w tworzeniu wizerunku nowoczesnej organizacji gotowej na transformację cyfrową.

Zagadnień i tematów, które będą poruszane na konferencji HRevolution, nie znajdziecie Państwo na innych HRowych konferencjach. Gwarantujemy wiedzę na najwyższym, światowym poziomie oraz dobór nowatorskich tematów.

Podczas konferencji dr Julia Kołodko zagłębi się w temat projektowania doświadczeń pracowników, w oparciu o insighty ekonomii behawioralnej tak aby wykorzystać podejście design thinking do HR i zwiększania zaangażowania pracowników.  Sola Osinoki opowie jak Gig Economy wpływa na przyspieszenie korzystania przez działy HR ze sztucznej inteligencji. HRevolution to wystąpienia oraz warsztaty, które pozwolą zgłębić wiedzę w tematach takich jak:

  • Blockchain
  • People Analytics
  • Digital Transformation
  • Design Thinking

Tematyka konferencji na pewno zainteresuje osoby pracujące w działach HR, HR Business Partnerów,  oraz osoby z zarządów zainteresowane tematem transformacji cyfrowej.

 

Zapraszamy serdecznie!

 

Niedługo przedstawimy szczegółowy program, ale już teraz warto zapisać się na to wyjątkowe wydarzenie: http://hrevolution.pl/