Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Zostań Trenerem

Fundacja Digital University prowadzi działalność edukacyjną w zakresie nowych technologii. W 2019 r. rozpoczynamy program skierowany do dziewczyn z placówek opiekuńczo-wychowawczych, które w przeciągu najbliższych lat osiągną pełnoletność i rozpoczną samodzielne życie.

Zdajemy sobie sprawę jak ważna dla każdego człowieka jest jego pierwsza praca, dlatego chcemy wesprzeć młode kobiety w wejściu na rynek pracy.

W tym celu przeprowadzimy tygodniowe szkolenia w kilku miastach (Warszawa, Gdańsk, Rzeszów, Kraków, Wrocław, Poznań, Łódź), w czasie których będziemy poruszać tematy związane z technologią i zawodami przyszłości. Zajęcia będą miały charakter warsztatowy i będą obejmować zarówno umiejętności twarde jak i miękkie.

Szukamy lokalnych trenerów, którzy odpłatnie poprowadzą warsztaty (np. programowanie, blogging, akademia youtuba, etc.) w okresie wakacyjnym. Zależy nam, aby były to osoby zaangażowane społecznie, które lubią pracować z młodzieżą. Oferujemy wynagrodzenie, zakwaterowanie i wyżywienie w czasie trwania szkolenia.

Trenerom, z którymi współpraca będzie przebiegać pomyślnie, zostanie zaproponowane dołączenie do grona Ambasadorów Digital University. Oznaczać to będzie m.in. możliwość udziału w wydarzeniach organizowanych przez naszą Fundację.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV i opisu doświadczeń potwierdzających kompetencje na adres: klaudia@digitaluniversity.pl. Zachęcamy do zapoznania się ze stroną Digital University: http://www.digitaluniversity.pl, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod nr. 22 828 02 25.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów opatrzonych klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami a nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Styczeń 24, 2019